KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
İSOMİX
TEKNİK ÖZELLİKLER
* Due to the effectiveness of 21.04.2018 Date ERP regulation in Turkey, sales of non-condense boilers is not available in Turkey.
  Birim 30 Isıtma / 35 Sıcak Su
Isıtma Özellikleri
Anma ısı gücü kW 30
Isıtma mevsimsel verimlilik sınıfı   A
Isıtma mevsimsel verimliliği (ƞs) % 94
Maksimum ısı gücü (80-60°C) (P4) kW 29,9
Minimum ısı gücü (80-60°C) kW 3,5
Anma ısı gücü verimliliği (ƞs) % 88,1
%30 kısmi yükte anma ısı gücü (P1) kW 10,0
%30 kısmi verimlilik (n1) % 98,6
Isıtma sıcaklık ayar aralığı °C azm. 75
Genleşme tankı hacmi lt 12
Maksimum çalışma basıncı bar 3
Sıcak Su Özellikleri
Sıcak su yük profili   XL
Sıcak su mevsimsel verimlilik sınıfı   A
Sıcak su kapasitesi kW 34,8
Sıcak su verimliliği % 87
Kullanım suyu ayar aralığı °C 45-65
Minimum su debisi lt/dk 1
Maksimum sıcak su debisi (ΔT=30°C) lt/dk 23
Maksimum sıcak su basıncı bar 10
Minimum sıcak su basıncı bar 0,3
Diğer Özellikler
Ses gücü dB(A) 47
Elektrik beslemesi   230V/50Hz
Elektrik koruma sınıfı   IPX4D
Standart baca ölçüsü mm 60/100
Boyutlar (yxgxd) mm 893x470x582
Net ağırlık kg 65 kg (susuz), 114 kg (çalışmaya hazır durumda)
NOx sınıfı   6
Yıllık elektrik tüketimi kWh 55
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları