KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
WRC2 KABLOLU
STANDART KUMANDA
DETAYLI BİLGİ
WHRC2 OTEL TİPİ
KABLOLU KUMANDA
DETAYLI BİLGİ
WXRC2 KABLOSUZ KUMANDA
DETAYLI BİLGİ
DOKUNMATİK EKRANLI
KABLOLU KUMANDA
DETAYLI BİLGİ
AKILLI ZON KONTROLÜ CNC3
DETAYLI BİLGİ
MERKEZİ KUMANDA CNC2
DETAYLI BİLGİ
UZAKTAN KONTROL
YAZILIMI
Bilgisayar kurulun bir software ve DVS 5 Sistemine bağlanan bir gateway sayesinde sisteme bağlı bütün iç ünitelerin görüntülenmesi ve kontrolü mümkün olur. Bu yazılım ile toplam 4096 iç ünite kontrol edilebilir.
DETAYLI BİLGİ
BACnet
AĞ GEÇİDİ
BACnet ağ geçii kitlenir BSC – G (B), klima ünitesi ve Bina Yönetim Sistemi (BMS) arasında veri değişimi, standart BACnet /IP bina arayüzü ve biri yangın alarm sinyal arayüzü olan 8 adet giriş / çıkış’ın durumu BACnet /IP yolunun spesifik nesnelerine eşleştirişlir ve kullanıcı tarafından tanımlanır.
DETAYLI BİLGİ
ModBus
AĞ GEÇİDİ
ModBus Ağ Geçidi, Bina Yönetim Sistemi (BMS) ile iletişim sırasında BMS üzerinden DVS5’in merkezi kontrol ya da uzaktan kumanda kontrolü sağlayabilmesi için DVS5 sistemine ModBus protokol arayüzü ile destek verilir.
DETAYLI BİLGİ
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları