KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

HERMETİK ŞOFBEN
TEKNİK ÖZELLİKLER
  Birim L 275 F L 350 F
Kapasite Lt 11 14
Yakıt Tipi   Doğal gaz / Propan Doğal gaz
Ateşleme Sistemi   Elektronik Elektronik
Anma Isı Gücü (min-max) kW 9,3 - 20 10,7 - 23,4
Isıtma Yükü (min–max) kW 10,5 - 23 12 -27
Minimum Su Akış Miktarı Lt / Dk 2.7 2.7
Sıcak Su Yük Profili   M L
Sıcak Su Mevsimsel Verimlilik Sınıfı   A A
Sıcak Su Enerji Verimliliği % 76 76
Ses Gücü dB 55 56
NOx Sınıfı   6 6
Sıcak Su Basıncı (min-max) bar 0,2 - 10 0,2 - 10
Atık Gaz Tahliye Borusu Çapı mm ø60/ø100 ø60/ø100
Kullanım Suyu Çalışma Aralığı ºC 35 - 60 °C 35 - 60 °C
Soğuk / Sıcak Su Bağlantısı Çapı İnç 1/2" 1/2"
Net Ağırlık kg 21 21
Ambalajsız Ürün Boyutu (YxGxD) mm 627x348x240 627x348x240
Elektrik Beslemesi   230V/50Hz 230V/50Hz
Elektrik Koruma Sınıfı   IPX4D IPX4D
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları