KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
VOLTO
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
* Due to the effectiveness of 21.04.2018 Date ERP regulation in Turkey, sales of non-condense boilers is not available in Turkey.
OTOMATİK HAVA PURJÖRÜ
Sistemde olan havanın sistemden atılarak ısıtmaya engel olmamasını sağlamaktadır.
GENLEŞME TANKI
ISITMA ÜNİTESİ
Volto ısıtma cihazlarında, ısıtma ünitesi cihazın içinde merkeze monte edilmiş ve ısı izolasyon malzemesi ile kısıtlanmıştır. Isıtma gövdesi çelik sacdan yapılmıştır.

Cihaz tipine bağlı olarak ;
- 14 kW cihaz için 2 adet ısıtıcı rezidans
- 18 kW cihaz için 3 adet ısıtıcı rezidans
YÜKSEK VERİMLİ POMPA
NTC SENSÖRÜ
NTC sensör, ısıtma suyunun hazırlanması konumlarının ayarlanmasını sağlamak ve emniyet fonksiyonlarında (kuru yanma, yetersiz su gibi) mevcut değerlerin ölçümü için kullanılmaktadır.
ELEKTRONİK KART
EMNİYET VENTİLİ
3 bara kadar dayanıklı emniyet ventili sayesinde cihazı yüksek tesisat basıncından korur.
Teknik Özellik Tablosu
  Birim 14 kW 18 kW
Isıtma Gücü kW 14 18
Minimum Güç kW 2,3 2
Radyatör Sıcaklığı Aralığı °C 25-85 25-85
Kullanım Suyu Sıcaklığı Aralığı °C 35-70 35-70
Limit Termostat Atma Sıcaklığı °C 95 95
Anma Gerilimi V 3/N/PE,400 V,50 Hz 3/N/PE,400 V,50 Hz
Max. Akım Tüketimi A 3x23 3x27,5
Sigorta Nominal Akım Gücü A 25 32
Elektrikli Isıtıcı Sayısı kW + adet (2.3 kw x 3) + (2.3 kw x 3) (2 kw x 3) + (2 kw x 3) + (2 kw x 3)
Devre Kademesi kW 2,3 2
Kablo Kesidi* mm² 4 4
Max. Çalışma Basıncı Bar 3 3
Genleşme Deposu Hacmi Litre 8 8
Elektrik Koruma Sınıfı   IP 40 IP 40
Nominal Debi lt/sa 1204 1548
Pompa Basma Yüksekliği mbar 300 240
Gidiş / Dönüş Bağlantısı Inch 3/4 inç dişli 3/4 inç dişli
Ağırlık kg 25 25
Boyutlar (YxGxD) mm 740x410x310 740x410x310
* Ortalama daire içi hat (20 m) için belirtilen kesittir.
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları