KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
A7 INVERTER KLİMA
KUMANDA FONKSİYONLARI
* Due to the effectiveness of 21.04.2018 Date ERP regulation in Turkey, sales of non-condense boilers is not available in Turkey.
Panelin üzerinde gezinerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
AÇMA / KAPAMA İç üniteyi Açmak/Kapatmak için kullanılır.
AYAR TUŞLARI Ayarlanan sıcaklığı arttırmak "▲" veya azaltmak için "▼" kullanılır.
AYAR TUŞLARI Ayarlanan sıcaklığı arttırmak "▲" veya azaltmak için "▼" kullanılır.
CLOCK Saati ayarlamak için kullanılır.
DİKEY HAVA DAĞILIMI Dikey hava dağılımının açılması için kullanılır.
FAN Fanın otomatik / düşük / orta ve ya yüksek hızda çalışmasını seçmek için kullanılır.
Bu modlar sayesinde A7 Inverter Klima yüksek tüketici konforu sağlar.
IFEEL Bu düğmeye basıldığında kumanda üzerindeki sensör ortam sıcaklığını algılar ve üniteye sinyal gönderir. Böylece klima hava üfleme debisini ve sıcaklığını en üst düzeyde konfor sağlayacak şekilde düzenler.
Uzaktan kumandanın sıcaklık sensörünü etkinleştirilerek yüksek tüketici konforu sağlar.
İYONİZASYON İyonizasyon fonksiyonunun açılması için kullanılır.
LIGHT Bu düğme, iç ünitelerin ekranını açma ve ya kapatma imkânı verir.
MODE Soğutma / Isıtma / Nem alma / Havalandırma ve ya Otomatik modlarını seçmek için kullanılır.
SLEEP A7 Inverter DemirDöküm Klimalar uyku modunda gecenin ilk iki saatinde saatte 1-2 °C otomatik olarak artarak ortamı ısıtır ve ya azalarak ortamı serinletir ve 5 saat sonra kapanır.
Uyku saatlerinde klima sıcaklığını ayarlayarak enerji tüketimini düşürürken yüksek tüketici konforu sağlar.
TEMP İç ünitenin ekranında ortamın sıcaklığını ve ya ayarlanan sıcaklığı göstermek için kullanılır.
TIMER ON / TIMER OFF Başlangıç ve ya bitiş birim zamanını ayarlar. Klimanın istenilen zaman aralığında çalışması için programlamak için kullanılır. Bu fonksiyon sayesinde yüksek tüketici konforu sağlanmış olur.
TURBO Ayarlanan sıcaklığa daha hızlı ulaşmak için fan hızını maksimuma alır.
A7 Inverter Klima, bu fonksiyon ile istenilen sıcaklığa çok daha çabuk ulaşarak, yüksek tüketici konforu sağlar.
WIFI Wifi'yi açıp kapamanıza yarar.
YATAY HAVA DAĞILIMI Yatay hava dağılımının açılması için kullanılır.
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları