KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
ADEMİX
TEKNİK ÖZELLİKLER
* Due to the effectiveness of 21.04.2018 Date ERP regulation in Turkey, sales of non-condense boilers is not available in Turkey.
PASLANMAZ ÇELİK EŞANJÖR​
Dairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
YÜKSEK VERİMLİ POMPA

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisata en uygun debiyi, yüksek ısı verimi ve düşük enerji sarfiyatı sağlar.​

Sirkülasyon pompası, cihazın kullanılmadığı durumda, 23 saatte bir, 20 saniye boyunca kendini çalıştırarak pompanın emniyetini sağlar.

İlk çalıştırmada hava tahliye programı sayesinde kuru yanmanın önüne geçerek cihazın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

 

Genleşme Tankı​
Genleşme tankı ile genleşme sonucu hacmi artan suyun tesisat ve cihaza zarar vermesi önlenir.​
8 lt kapasiteli genleşme tankı sayesinde yerden ısıtmalı, döküm radyatörlü, yüksek metrekareli alanlar gibi yüksek su hacimli tesisatlarda kullanım imkanı sağlar.​
FAN
Fan sayesinde ideal temiz hava ve gaz karışımı sağlanarak yanma gerçekleşir.​
YOĞUŞMA SİFONU
Sifon dolum programı ve yoğuşma sifonu sayesinde, yanma sonucu oluşan atık gazın ortama sızmasını engelleyerek yoğuşma suyunun sorunsuz bir şekilde tahliyesini sağlar.​
ÜÇ YOLLU VANA
Üç yollu vana 12 saat boyunca kullanılmadığı durumda konum değişikliği yaparak vana setini bloke olmaya karşı korur. Bu sayede sorunsuz çalışma imkanı sağlar.​

Ayarlanabilir by-pass özelliği: Tesisat direncinin yüksek olduğu durumlarda ayarlanabilir by-pass sayesinde pompanın gücünün tesisata aktarılması sağlanır.
 
BASINÇ SENSÖRÜ
Basınç sensörü sayesinde pompanın dinamik ve statik basınç farkını ölçerek cihazda yeterli akışın olup olmadığı kontrol edilir.
 
Teknik Özellik Tablosu
  Birim P 24 kW P 28 kW
Isıtma Özellikleri
Anma ısı gücü kW 18 24
Isıtma mevsimsel verimlilik sınıfı   A A
Isıtma mevsimsel verimliliği (ƞs) % 92 93
Maksimum ısı gücü (50-30°C) (P4) kW 20 25,9
Minimum ısı gücü (50-30°C) kW 6,6 7,7
Anma ısı gücü verimliliği (50-30°C) (ƞ4) %    
%30 kısmi yükte anma ısı gücü (P1) kW 6,1 8
%30 kısmi yükte verimlilik (ƞ1) % 97 97,4
Isıtma sıcaklık ayar aralığı °C 30-75 30-75
Genleşme tankı hacmi lt 8 8
Maksimum çalışma basıncı bar 3 3
Sıcak Su Özellikleri
Sıcak su yük profili   XL XL
Sıcak su mevsimsel verimlilik sınıfı   A A
Sıcak su verimliliği % 86 85
Kullanım suyu ayar aralığı °C 35-55 35-55
Minimum su debisi lt/dk 1,7 1,7
Maksimum sıcak su debisi (ΔT=30°C) lt/dk 11,5 13,4
Maksimum sıcak su basıncı bar 10 10
Minimum sıcak su basıncı bar 0,3 0,3
Diğer Özellikler
Ses gücü dB(A) 53 55
Elektrik beslemesi   230V/50Hz 230V/50Hz
Elektrik koruma sınıfı   IPX5D IPX5D
Standart baca ölçüsü mm 60/100 60/100
Boyutlar (yxgxd) mm 626x400x270 626x400x270
Net ağırlık kg 25,6 26,5
NOx sınıfı   6 6
Yıllık elektrik tüketimi kWh 46 43
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları