KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak DemirDöküm sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı DemirDöküm yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Web sitemizde kullanılan tüm görsel ve işitsel markalar TDD'nin müseccel markalarıdır. İzinsiz koplama ve kullanımı ciddi ihlal niteliği taşıyacaktır.
  • Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler, yazı, fotoğraf, etkinlik takvimleri ("Bilgiler") herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler'in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler'deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler'e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan DemirDöküm sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. DemirDöküm için bağlayıcı değildir.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan DemirDöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DemirDöküm, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

TR EN
ATROMİX
TEKNİK ÖZELLİKLER
* Due to the effectiveness of 21.04.2018 Date ERP regulation in Turkey, sales of non-condense boilers is not available in Turkey.
ALÜMİNYUM-SİLİSYUM ALAŞIMLI EŞANJÖR
Isıl iletkenliği yüksek Alüminyum-Silisyum alaşımlı premix eşanjör sayesinde yüksek ısı transferi sağlar.Bu sayede yakıt tasarrufu ve yüksek verimli kullanım imkanı sunar.
SICAKLIK SENSÖRÜ
Akıllı Isıtma Sistemi
Akıllı ısıtma sistemi sayesinde ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş NTC sensörler ile alev modülasyonu sağlar. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu sunar.

Donma Koruma Emniyeti
Sıcaklık sensörleri sayesinde, özellikle kış aylarında tesisat suyunun 5°C’nin altına düştüğü durumlarda, tesisat sıcaklığı 15°C olana kadar cihaz otomatik olarak çalışır ve 15°C’ye ulaştığında durur. Bu sayede, donmaya karşı kendini korur.
YÜKSEK VERİMLİ POMPA
Yüksek verimli pompa sayesinde tesisata en uygun debi seçeneğini sunarak yüksek ısı verimi ve düşük enerji sarfiyatı sağlar.

Sirkülasyon pompası ile cihazın kullanılmadığı durumda, 23 saatte bir 20 saniye boyunca kendini çalıştırarak pompanın emniyetini sağlar.
BASINÇ REGÜLATÖRÜ
Basınç regülatörü sayesinde giriş basıncındaki dalgalanmalar dengelenir. Kış aylarında gaz şebekesindeki basınç dalgalanmalarından etkilenmeden her zaman maksimum güç ve verimlilik ile çalışabilme özelliği sağlar.
ÜÇ YOLLU VANA
Üç yollu vana 12 saat boyunca kullanılmadığı durumda konum değişikliği yaparak vana sitini bloke olmaya karşı korur. Bu sayede sorunsuz çalışma imkanı sağlar.
GENLEŞME TANKI
Genleşme tankı ile genleşme sonucu hacmi artan suyun tesisat ve cihaza zarar vermesi önlenir.

8 lt kapasiteli genleşme tankı sayesinde yerden ısıtmalı, döküm radyatörlü, yüksek metrekareli alanlar gibi yüksek su hacimli tesisatlarda kullanım imkanı sağlar.
YOĞUŞMA SİFONU
Atık gazın drenaj sistemine gitmesini engelleyen kendinden klape sistemine sahip patentli özel tasarım yoğuşma sifonu sayesinde güvenli kullanım sağlar.
ÇİFT EŞANJÖR SİSTEMİ
Çift eşanjör sistemi sayesinde kullanım ve tesisat suyu farklı eşanjörlerde ısınır bu sayede ısı dalgalanmaları önlenerek yüksek sıcak su konforu sağlanır.
Teknik Özellik Tablosu
  Birim P 20 P 24 P 28
Isıtma Özellikleri
Anma ısı gücü kW 20 24 28
Isıtma mevsimsel verimlilik sınıfı   A A A
Isıtma mevsimsel verimliliği (ƞs) % 93 92 93
Maksimum ısı gücü (80-60°C) (P4) kW 19,9 24,1 27,6
Minimum ısı gücü (80-60°C) kW 5 5,9 7
%30 kısmi yükte anma ısı gücü (P1) kW 6,676 8,1 9,2
Isıtma sıcaklık ayar aralığı °C 30-80 30-80 30-80
Genleşme tankı hacmi lt 8 8 8
Maksimum çalışma basıncı bar 3 3 3
Sıcak Su Özellikleri
Sıcak su yük profili   XL XL XL
Sıcak su mevsimsel verimlilik sınıfı   A A A
Sıcak su verimliliği % 84 85 85
Kullanım suyu ayar aralığı °C 35-60 35-60 35-60
Minimum su debisi lt/dk 1,9 1,9 1,9
Maksimum sıcak su debisi (ΔT=30°C) lt/dk 9,5 11,4 13,2
Maksimum sıcak su basıncı bar 8 8 8
Minimum sıcak su basıncı bar 0,3 0,3 0,3
Diğer Özellikler
Ses gücü dB(A) 53 51 52
Elektrik beslemesi   230V/50Hz 230V/50Hz 230V/50Hz
Elektrik koruma sınıfı   IPX4D IPX4D IPX4D
Standart baca ölçüsü mm 60/100 60/100 60/100
Boyutlar (yxgxd) mm 700x390x280 700x390x280 700x390x280
Net ağırlık kg 29,2 29,9 29,9
NOx sınıfı   6 6 6
Yıllık elektrik tüketimi kWh 30 30 36
Copyright © 2017 DEMİRDÖKÜM. Tüm Hakları Saklıdır
www.demirdokum.com.tr Kullanım Koşulları